Yurt Dışı Ziyaretçi Yorumları

"Fuarlarınızın çok önemli olmasından dolayı kesinlikle katılacağım."

David Gogia / LTD ANKO


"İstanbul Oyuncak Fuarı'nın benim ve şirketim için çok önemli olduğunu söylemek isterim. 20 yılı aşkın süredir Türk firmalarıyla iş yapıyorum. Sırbistan ile Türkiye arasında bir ticaret anlaşması var, bu yüzden Türk ürünlerine gümrük vergisi ödemekten muafız. Yani neden Türkiye'den mal ihtiyacım olduğunu anlayabilirsiniz. Ayrıca, Türkiye pazarında çok fazla inovasyon var, bu yüzden onları görmek için sabırsızlanıyorum!"

Saliha Salkunic / COBRATOYS DOO


"İstanbul Oyuncak Fuarı şirketimiz için çok önemli, çünkü Türk oyuncak üreticilerini bizim için çok önemli tedarikçiler olarak görüyoruz. Zaten 2 üreticiyle işbirliği yapıyoruz ve başkalarıyla da işbirliği olanaklarını toplantı ve tartışmayı dört gözle bekliyoruz. Dolayısıyla İstanbul'daki Oyuncak Fuarı bizim için bu tür toplantıların yapılabileceği ve bu tür fırsatların keşfedilebileceği önemli bir etkinliktir."

Danka Tasevska / DEKSIKO DOOEL 


"Rusya'ya Çin'den çocuk ürünleri tedarik ediyoruz ve şirketimiz çocuk ürünlerinin B2B pazar yeridir. Fuarlar işimizin önemli bir parçası ve Hong Kong, Guan-Jou, Nürnberg, İstanbul, Bursa'daki bu gibi uluslararası etkinliklere düzenli olarak katılıyoruz. Şirketimiz şu anda Türk tedarikçiler arıyor ve oyuncak fuarınızı ziyaret edebileceğimizi umuyoruz."

Natalia Zhuravleva / LANCY LLC