Yeni Tarihimiz 2-5 Eylül 2020

Yeni Tarihimiz: 2-5 Eylül 2020

İstanbul, 13.03.2020

Değerli Katılımcılarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. olarak Oyder Oyuncakçılar Derneği işbirliği ile 19-22 Mart 2020 tarihleri arasında planlanan İstanbul Oyuncak Fuarı’mızı 2-5 Eylül 2020 tarihlerinde gerçekleştireceğimizi bildirmek isteriz.

Korona Virüs Bilgilendirmesi

İstanbul, 13.02.2020

KoronaVirüs (2019-nCoV) Bilgilendirmesi

Değerli Katılımcılar ve Ziyaretçiler;
Tüyap Fuarcılık Grubu’nun 2020 yılı için planladığı tüm fuarlar öngörüldüğü tarihlerde gerçekleştirilecektir. Belirtmek isteriz ki katılımcılarımızın, ziyaretçilerimizin, çalışanlarımızın ve tüm iş ortaklarımızın sağlığı her zaman önceliğimizdir.

Yabancı İlgisi Oyuncak Siparişlerini % 42 Arttırdı.

Yabancı ilgisi oyuncak siparişlerini % 42 arttırdı.
Kısa sürede alanında dünyanın en önemli ihtisas fuarlarından biri olan ve yurt dışındaki firmalar tarafından da dikkatle takip edilen ‘İstanbul Oyuncak Fuarı 2019’ yabancı ziyaretçilerin akınına uğradı. Geçen yıla göre yüzde 69 artan ziyaretçi sayısı, satışların da yüzde 42 oranında artmasını sağladı. Bu durumun kendilerini ciddi anlamda motive ettiğini belirten TÜYAP Genel Müdürü İlhan Ersözlü, “2020 yılı fuarı için hazırlıklarımıza şimdiden başladık” dedi. 

THY, İstanbul Oyuncak Fuarı'nın Resmi Hava Yolu Oldu!

Oyuncak Sektörü Artık Tüyap’ta Buluşacak !

Sektöründe dünyanın sayılı, Türkiye’nin en büyük fuarı olan İSTANBUL OYUNCAK FUARI artık TÜYAP’ta düzenlenecek. TÜYAP Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. ve Türkiye Oyuncakçılar Derneği (OYDER) arasında gerçekleştirilen işbirliği çerçevesinde 22 – 25 Mart 2018 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçileriyle buluşacak.

Oyun Kurucu Değişti, Çıta Yükseldi

TÜYAP’ta ilk kez düzenlenecek olan İstanbul Oyuncak Fuarı’nın çıtası yükseldi. Oyuncakçılar Derneği Başkanı Yakup Kireçci, ‘TÜYAP ile birlikte iş hacmi ve katılımcı bazında en büyük fuarımızı gerçekleştireceğiz. Orta Doğu’nun lideri, Avrupa’nın ikincisi olacağız’ dedi. TÜYAP Genel Müdür Yardımcısı Yeşim Ulusoy ise, İstanbul Oyuncak Fuarı’nı dünya ile rekabet edebilecek seviyeye getireceklerini belirtti
 

Türkiye Oyuncakta TÜYAP ile Orta Doğu’nun Merkezi Olacak

22-25 Mart 2018 tarihlerinde TÜYAP’ta ilk kez düzenlenecek İstanbul Oyuncak Fuarı, Orta Doğu’nun buluşma noktası olacak. Oyuncakçılar Derneği Başkanı Yakup Kireçci, TÜYAP ile birlikte iş hacmi ve katılımcı bazında en büyük fuarlarını gerçekleştireceklerini söyleyerek, ‘50’ye yakın ülkeden misafir ağırlayacağız. Fuarımız Orta Doğu’nun lideri, Avrupa’nın ikinci büyük fuarı olacak’ dedi. Kireçci, 100 binlerce dolarlık iş bağlantılarının yapılacağı fuara teknolojik oyuncakların damga vuracağını kaydetti. TÜYAP Genel Müdür Yardımcısı Yeşim Ulusoy ise, İstanbul Oyuncak Fuarı’nı dünya ile rekabet edebilecek seviyeye getireceklerini belirtti